Často kladené otázky

Jak vlastně Petal Cleanse™ funguje?

Petal Cleanse™/C pro kočky a Petal Cleanse™/D pro psy jsou přípravky tvořené důkladně vyváženou směsí čisticích a zvlhčujících látek. Čisticí látky jemně odstraní lupy a sliny a zapouzdří mikroskopické alergeny. Zvlhčující látky ošetří kůži a srst tak, aby se uvolňovalo co nejméně materiálu (např. línáním nebo pelicháním).

Jak se Petal Cleanse™ používá?

Podrobný návod na použití najdete v každém balení přípravku a také na těchto stránkách v kapitole Produkty.

Jak dlouho trvá, než přípravek začne fungovat?

Přípravku Petal Cleanse™ trvá 2 až 3 týdny, než potlačí projevy alergie, protože snížení výskytu zvířecích alergenů v domácnosti probíhá postupně.
Pokud potřebujete zvíře ošetřit kvůli příbuznému nebo příteli, který vás pravidelně navštěvuje, měli byste přípravek aplikovat nejlépe tři týdny před jeho návštěvou.

Funguje přípravek na všechny?

V rámci testů prováděných ve Velké Británii pomohl přípravek více než 97 procentům osob alergických pouze na domácí zvířata.
Nedojde-li po třech aplikacích přípravku ke zmírnění alergických příznaků, doporučujeme obrátit se na svého alergologa, aby provedl testy na jiné alergeny, které by mohly alergickou reakci vyvolávat. Můžete být totiž alergičtí na látky, které nepocházejí z vašich zvířat.

Je přípravek pro mé zvíře bezpečný?

Výrobek testovaly ve Velké Británii dvě nezávislé laboratoře. Obě dospěly k názoru, že je v rámci využití na domácích zvířatech zcela bezpečný. Není divu - přípravek je vyráběný z šetrných čisticích prostředků, kvarterních solí, glycerinu, aminokyselin, vitaminů skupiny B, výtažků z aloe vera, rozmarýnu a lipových květů a dalších složek.